0537 762 04 27

Sosyal Medyada Biz}

Samsun Kadıköy Bölge Böcek İlaçlama

Samsun Kadıköy Bölge Böcek İlaçlama

 

Samsun Kadıköy Bölge Böcek İlaçlama

Samsun Kadıköy Bölge Böcek İlaçlama, İBS Haşere Çözüm Merkezi olarak profesyonel ekibimiz ile yılın tüm aylarında farklı türde görülen haşere çeşitleri ile siz Samsun Kadıköy bölgesi müşterilerimiz için 7\24 hizmetinizdeyiz.Özellikle sıcakların bastırması ile çoğalan tüm haşere çeşitleri ile (sivri sinek,karasinek,hamam böceği,tahta kurusu,pire,tesbih böceği,gümüş böceği, ve daha bir çok haşere) mücadelede Samsun Kadıköy bölge böcek problemindeki artışta tek çözüm olarak ilaçlama şirketimiz Ziraat Mühendisimiz eşliğinde Biyosidal ürün uygulayıcı sertifikalara sahip elemanlarımızla hizmete devam etmekteyiz.Aynı zamanda Samsun Kadıköy Bölge Böcek İlaçlama  olarak yine tüm sertifikalara sahip olarak havuz ve su deposu temizliği yani sterilizasyon ve  dezenfeksiyon işlemlerimizde devam etmektedir.Samsun Kadıköy Bölge Böcek İlaçlama müşterilerimiz olarak ilaçlama yaptıracağınız veya su deposu temizleteceğiniz zamanlarda gelen şirketlerden lütfen tüm yetki belgelerini ve sertifikalarını rica ediniz.Samsun Kadıköy Bölge Böcek İlaçlama müşterilerimiz için İbs Haşere Çözüm Merkezi atakum bölgesindesinde 2013 yılından beri 1000 den fazla daire ,100 den fazla site ilaçlaması yapmıştır.

Samsun Kadıköy Bölge Böcek İlaçlama, bilimsel ve teknolojik gelişmeler sayesinde, tüm haşere (böcek)ilaçlama  alanında hızlı ve etkili mücadele yöntemlerine yer vermektedir.Bazı haşerelerle ilgili siz

Samsun Kadıköy Bölge Böcek İlaçlama müşterilerimize kısaca bilgi verirsek:(daha detaylı bilgilerimize ana sayfamızdan ulaşabilirsiniz.)

Karasinekler çok hızlı ürerler. Yoğun, aktif ve üretici bir hayat sürerler. Uygun şartlar altında, 3-4 ay gibi kısa bir süre içerisinde sayıları triyonlarla ifade edilir ve daha geniş alanlara hızla yayılırlar.

Karıncaların, insanların kullandığı kaynakları kullanmak istemeleri, tarımsal alanlarda ciddi tahribatlara yol açmıştır. Karıncalar binaları, apartman dairelerini, yazlıkları ve bahçeleri işgal ederler.

Bulunulan ortamda sadece bir tane hamam böceği bile farkedilse, bu devamının olduğunun bir göstergesidir. Hızlı bir şekilde tedbir alınmaz ise, açılacak olan yumurtalar tüm alana yayılır ve bünyelerine aldıkları bakteri, mikrop, mantar ve virüsleri gezdikleri heryere dışkı, salya ve yumurta yolu ile direkt bulaştırırlar. Dolayısıyla, bir çok hastalığın sebebi veya tetikleyicisi konumundalardır.

Bulunulan ortamda sadece bir tane kalorifer böceği bile farkedilse, bu devamının olduğunun bir göstergesidir. Hızlı bir şekilde tedbir alınmaz ise, açılacak olan yumurtalar tüm alana yayılır ve bir çok bulaşıcı ve salgın hastalığın temeli atılmış olur. Hepatit, astım ve dizanteri gibi tehlikeli hastalıklar, mantar, bakteri ve mikroplar kalorifer böceklerinin bulundukları bütün yüzeylere direkt bulaşır. Dolayısıyla, bir çok hastalığın sebebi veya tetikleyicisi konumundalardır.

Yaşamsal alanlarda çiyan görülmesi durumunda bireysel olarak mücadele edilmeye çalışılmamalıdır. Gerekli mücadele yöntemlerinin kesinlikle uzman ilaçlama firmaları tarafından uygulanması gerekir. Çiyan sokması durumunda ilk olarak ücretsiz zehirlenme hattı 0 800 314 79 00 aranmalıdır. Çiyan tarafından ısırılan bölge temiz tutulmalı, emilmeli ve gerekli durumlarda hafifçe kanatılmalıdır. Amonyak ile pansuman yapıldıktan sonra acilen bir sağlık kuruluşuna gidilmelidir.

 

21 Haziran 2018
634 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN


Call Now Button
× WhatSapp Destek Hattı