0537 762 04 27

Sosyal Medyada Biz}

İlkadım Liman Mahallesi Böcek İlaçlama

İlkadım Liman Mahallesi Böcek İlaçlama

İlkadım Liman Mahallesi Böcek İlaçlama

İBS Haşere Çözüm Merkezi olarak profesyonel ekibimiz ile yılın tüm aylarında farklı türde görülen haşere çeşitleri ile siz Samsun Geneli müşterilerimiz için 7\24 hizmetinizdeyiz.Özellikle sıcakların bastırması ile çoğalan tüm haşere çeşitleri ile (sivri sinek,karasinek,hamam böceği,tahta kurusu,pire,tesbih böceği,gümüş böceği, ve daha bir çok haşere) mücadelede Samsun  böcek problemindeki artışta tek çözüm olarak ilaçlama şirketimiz Ziraat Mühendisimiz eşliğinde Biyosidal ürün uygulayıcı sertifikalara sahip elemanlarımızla hizmete devam etmekteyiz.Aynı zamanda olarak yine tüm sertifikalara sahip olarak İlkadım Liman Mahallesi Böcek İlaçlama havuz ve su deposu temizliği yani sterilizasyon ve  dezenfeksiyon işlemlerimizde devam etmektedir.İlkadım Liman Mahallesi  Böcek İlaçlama müşterilerimiz olarak ilaçlama yaptıracağınız veya su deposu temizleteceğiniz zamanlarda gelen şirketlerden lütfen tüm yetki belgelerini ve sertifikalarını rica ediniz. İlkadım Liman Mahallesi Böcek İlaçlama müşterilerimiz için İbs Haşere Çözüm Merkezi Samsun  genelinde 2013 yılından beri 1000 den fazla daire ,100 den fazla site ilaçlaması yapmıştır.

Samsun , bilimsel ve teknolojik gelişmeler sayesinde, tüm haşere (böcek)ilaçlama  alanında hızlı ve etkili mücadele yöntemlerine yer vermektedir.Bazı haşerelerle ilgili siz

Samsun müşterilerimize kısaca bilgi verirsek:(daha detaylı bilgilerimize ana sayfamızdan ulaşabilirsiniz.)

Karasinekler çok hızlı ürerler. Yoğun, aktif ve üretici bir hayat sürerler. Uygun şartlar altında, 3-4 ay gibi kısa bir süre içerisinde sayıları triyonlarla ifade edilir ve daha geniş alanlara hızla yayılırlar.

Karıncaların, insanların kullandığı kaynakları kullanmak istemeleri, tarımsal alanlarda ciddi tahribatlara yol açmıştır. Karıncalar binaları, apartman dairelerini, yazlıkları ve bahçeleri işgal ederler.

Bulunulan ortamda sadece bir tane hamam böceği bile farkedilse, bu devamının olduğunun bir göstergesidir. Hızlı bir şekilde tedbir alınmaz ise, açılacak olan yumurtalar tüm alana yayılır ve bünyelerine aldıkları bakteri, mikrop, mantar ve virüsleri gezdikleri heryere dışkı, salya ve yumurta yolu ile direkt bulaştırırlar. Dolayısıyla, bir çok hastalığın sebebi veya tetikleyicisi konumundalardır.

Bulunulan ortamda sadece bir tane kalorifer böceği bile farkedilse, bu devamının olduğunun bir göstergesidir. Hızlı bir şekilde tedbir alınmaz ise, açılacak olan yumurtalar tüm alana yayılır ve bir çok bulaşıcı ve salgın hastalığın temeli atılmış olur. Hepatit, astım ve dizanteri gibi tehlikeli hastalıklar, mantar, bakteri ve mikroplar kalorifer böceklerinin bulundukları bütün yüzeylere direkt bulaşır. Dolayısıyla, bir çok hastalığın sebebi veya tetikleyicisi konumundalardır.

Yaşamsal alanlarda çiyan görülmesi durumunda bireysel olarak mücadele edilmeye çalışılmamalıdır. Gerekli mücadele yöntemlerinin kesinlikle uzman ilaçlama firmaları tarafından uygulanması gerekir. Çiyan sokması durumunda ilk olarak ücretsiz zehirlenme hattı 0 800 314 79 00 aranmalıdır. Çiyan tarafından ısırılan bölge temiz tutulmalı, emilmeli ve gerekli durumlarda hafifçe kanatılmalıdır. Amonyak ile pansuman yapıldıktan sonra acilen bir sağlık kuruluşuna gidilmelidir.

Karafatma,

Karafatma böceği nasıl yok edilir? Karafatma böceği evlerde çoğunlukla karşılaşılan haşere türlerinden biridir. Siyah parlak yapısı ile yiyeceklerimizin üzerinde dolaşan karafatmalar salgın hastalıklara neden olur. Karafatma ile savaşım etmek için elbet ki tek çare karafatma ilaçlama uygulaması yaptırmaktır. Ama ondan önce gelin karafatmanın özelliklerini inceleyelim;

ufak yapılı omurgasız haşere türlerinden olan Karafatma Böceği bununla birlikte önde 2 antene haizdir.
Altı bacağa haiz olan Karafatma böceği, dünyanın her yerinde görülmektedir. Ortalama boyutları 1-4 cm olan bu haşerelerin fizyolojik yapısı sert bir kabukludur.
Karafatma böcekleri, keyfine düşkündürler. Günün tüm saatlerini mevzuşlandıkları alanda dinlenerek geçirirler.
Karafatma böceğinin kanatları vardır. Sadece kanatlarını uçmak için değil, daha hızlı hareket etmek için kullanır.
Daha çok geceleri gıda kaynağı arayışına çıkan bu böcek türü, aydınlığı ve ışığı hiç sevmez.
öteki haşere türlerinde olduğu benzer biçimde karafatma böceği türü de hızlı üreyen ve seri çoğalan türlerdendir. Yumurtalarını duvar çatlakları, bulaşık makinesi, tezgah altları, tahta kenarlıkları, parke altı, giysi dolapları arkasına gizleyen Karafatmalar, bu alanlarda çoğalırlar.
Karafatmaların 1 kapsülü içinde ortalama 38 yavru çıkmaktadır. Karafatma böceği tolu yaşamayı sever. Bu nedenle Karafatma böceğinin çoğalmadan kontrol altına alınması gerekmektedir.
Karafatma böceği başta olmak üzere tüm haşereler ile savaşım eden ibs İlaçlama firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Karafatma İle mücadele
Karafatma ile savaşım ne olursa olsun profesyonel bir ekip yardımıyla mümkün olan bir işlemdir. Karafatma böceğine karşı dışarıdan ustalaşmış bir böcek ilaçlama şirketleri ile mutlaka yardım talep edilmeli, bildirişime geçilmelidir. Bu zararlı canlı türlerinin güvenle denetim altına alınması için öncelikle yerlerinin uzaman bir ekip tarafından tespit edilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında Karafatma böceğinin yoğunluğuna ve alanın yüz ölçümüne nazaran ilaçlama türü ve ilaçlama yöntemi belirlenir. Karafatma Böceğinin iyi mi ve hangi şartlarda kolayca yok edilebileceğini biliyor muydunuz? Karafatmalar ile baş etmenin en kalıcı yolu İlaçlama yapmaktır. Karafatma İlaçlama ve kalıcı çözümler elde edebilmek için garantili ilaçlama yöntemleri tercih edilmelidir.

 

14 Ağustos 2018
2.144 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN


× WhatSapp Destek Hattı