0537 762 04 27

Sosyal Medyada Biz}

Samsun Ev-Daire-Yazlık Böcek İlaçlama

Samsun Ev-Daire-Yazlık Böcek İlaçlama

Samsun Ev-Daire-Yazlık Böcek İlaçlama

Samsun Ev-Daire-Yazlık Böcek İlaçlama İBS Haşere Çözüm Merkezi

olarak profesyonel ekibimiz ile senenin tüm aylarında farklı türde görülen haşere çeşitleri ile siz Samsun  müşterilerimiz için 724 hizmetinizdeyiz.Özellikle sıcakların bastırması ile çoğalan tüm haşere çeşitleri ile (sivri sinek,karasinek,hamam böceği,tahta kurusu,pire,tesbih böceği,gümüş böceği, ve daha bir çok haşere) mücadelede Samsun Bölge Böcek İlaçlama problemindeki artışta tek çözüm olarak ilaçlama şirketimiz Ziraat Mühendisimiz eşliğinde  ürün uygulayıcı sertifikalara haiz elemanlarımızla hizmete devam etmekteyiz.Bununla beraber Samsun  Bölge Böcek İlaçlama olarak yine tüm sertifikalara haiz olarak havuz ve su deposu temizliği kısaca sterilizasyon ve  dezenfeksiyon işlemlerimizde devam etmektedir.Samsun Bölge Böcek İlaçlama müşterilerimiz olarak ilaçlama yapmış olduracağınız veya su deposu temizleteceğiniz zamanlarda gelen şirketlerden lütfen tüm yetki belgelerini ve sertifikalarını rica ediniz.Samsun Böcek İlaçlama müşterilerimiz için İbs Haşere Çözüm Merkezi olarak Samsun Bölge Böcek İlaçlama 2013 yılından beri 1000 den fazla daire ,100 den fazla site ilaçlaması yapmıştır.
Samsun Bölge Böcek İlaçlama, bilimsel ve teknolojik gelişmeler yardımıyla, tüm haşere (böcek)ilaçlama  alanında hızlı ve etkili mücadele yöntemlerine yer vermektedir.Bazı haşerelerle ilgili siz Samsun Bölge Böcek İlaçlama müşterilerimize yani bilgi verirsek:(daha detaylı bilgilerimize ana sayfamızdan ulaşabilirsiniz.)

Karasinekler çok hızlı ürerler. Yoğun, etken ve üretici bir yaşam sürerler. Uygun şartlar altında, 3-4 ay benzer biçimde kısa bir süre içinde sayıları triyonlarla ifade edilir ve daha geniş alanlara hızla yayılırlar.

Bulunulan ortamda sadece bir tane hamam böceği bile farkedilse, bu devamının olduğunun bir göstergesidir. Hızlı bir halde tedbir alınmaz ise, açılacak olan yumurtalar tüm alana yayılır ve bünyelerine aldıkları bakteri, mikrop, mantar ve virüsleri gezdikleri heryere dışkı, salya ve yumurta yolu ile direkt bulaştırırlar. Dolayısıyla, bir çok hastalığın sebebi veya tetikleyicisi konumundalardır.

Bulunulan ortamda sadece bir tane kalorifer böceği bile farkedilse, bu devamının olduğunun bir göstergesidir. Hızlı bir halde tedbir alınmaz ise, açılacak olan yumurtalar tüm alana yayılır ve bir çok bulaşıcı ve salgın hastalığın temeli atılmış olur. Hepatit, astım ve dizanteri şeklinde tehlikeli hastalıklar, mantar, bakteri ve mikroplar kalorifer böceklerinin bulundukları tüm yüzeylere direkt bulaşır. Dolayısıyla, bir çok hastalığın sebebi veya tetikleyicisi konumundalardır.

Yaşamsal alanlarda çiyan görülmesi durumunda bireysel olarak mücadele edilmeye çalışılmamalıdır. Lüzumlu savaşım şekillerinin kesinlikle uzman ilaçlama firmaları tarafından uygulanması gerekir. Çiyan sokması durumunda İlk olarak ücretsiz zehirlenme hattı 0 800 314 79 00 aranmalıdır. Çiyan tarafınca ısırılan bölge temiz tutulmalı, emilmeli ve lüzumlu durumlarda hafifçe kanatılmalıdır. Amonyak ile pansuman yapılmış olduktan sonra acilen bir sağlık kurumuna gidilmelidir.

Karıncalar, yeryüzündeki en etken, en hareketli, en toplumsal ve en güçlü canlılardır. Yaşamları süresince hiç bir vakit uyumayan, günün 20 saatini çalışarak ve kalan 4 saatinide dinlenerek geçiren karıncalar, dünyanın en kalabalık kolonileri halinde yaşarlar. Dolayısıyla da sürekli birlik ve beraberlik içerisindedirler. Gıda depolarken yavrularına göz kulak olur, bir çekince durumunda kolonileri için savaşırlar.Karıncaların, insanların kullandığı kaynakları kullanmak istemeleri, tarımsal alanlarda ciddi tahribatlara yol açmıştır. Karıncalar binaları, apartman dairelerini, yazlıkları ve bahçeleri işgal ederler.

05 Temmuz 2018
729 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN


Call Now Button
× WhatSapp Destek Hattı