0537 762 04 27

Sosyal Medyada Biz}

Samsun ilyasköy pire İlaçlama

Samsun ilyasköy pire İlaçlama

Samsun ilyasköy pire İlaçlama

Samsun ilyasköy pire İlaçlama Pireler insanların en yoğun karşılaştıkları canlıların başında yer alırlar. Kan emerek yaşamını sürdüren pireler hem insanlara hem de hayvanlara ziyan verirler ve alerjik hastalıklar yaymaktadırlar. Bu sebeple pire ilaçlaması yapmak nihayet derece lüzumlu bir durumdur. Pireler daha fazla akşamları aktif olurlar. Uçmazlar ancak sıçrama yetenekleri nihayet derece gelişmiştir. Evcil hayvanların derilerinde de sıkça karşılaşılan pireler, senede 11 defa çiftleşen canlılardır. 1 haftada olgunlaşan pire canlıları haftanın bitimi ile beraber kan emmeye başlamaktadır.

 Samsun ilyasköy pire İlaçlam, Pire Ile mücadele, sıvı ilaçlarla ile mümkündür. Yapılacak uygulamalarda, evcil hayvanlar için kedi tasması, köpek spreyi gibi ek denetim altına alma mekanizmaları kullanılarak pire ve pire çeşitlerinin denetim altına alınması sağlanır.
Kan Emme olayı sebebiyle kana bakteri ve mikrop bulaştıran pireler insan ve hayvan ölümlerine sebep olmaktadırlar.
Bilinen Pire türleri insan piresi, köpek piresi, kedi piresi, fare piresi ve kuş piresidir.
Pirelerin ömrü 1 yıldır.
Pireler Sıcak alanlarda yaşamayı severler. İnsanların hayat alanlarında ve hayvan vücutlarında kendilerine yuva kurarlar.
Oldukça Süratli çoğalmaktadırlar.
Pireler Kaşıntı ve alerjik reaksiyonlara sebep olan canlılar oldukları için pire ile mücadele insan sağlığını direkt ilgilendirmektedir. Pirelerin denetim altına alınması kocaman ehemmiyet taşımaktadır.
İnsanların Hayvanlar gibi geniş kıllara sahip olmaması nedeni ile pireler insan vücutlarında yuva yapamamaktadır.
Pireler Hem yatay hem de dikey olarak 15 cm kadar zıplayabilirler. Kendi boyutları ise ortalama 2-5 mm’dir.
Ev Içlerine dışarıdan gelen kedi ve köpek gibi evcil hayvanlar üzerinde gelme ihtimali fazla yüksektir.
Evde Pire ile Mücadele
Pirelerle bireysel yollarla mücadele etmek kesin neticeye sizi ulaştırmaz. Sadece evcil hayvanlarınız ya da kendiniz üzerinde kullanacağınız tıbbi pire ilaçları kısmen bir kurtuluş sunar. Ancak evinizin her alanında varlığını sürdüren pireler bir süre sonra yeniden sizin ve evdeki evcil hayvanlarınızı rahatsız etmeye başlayacaktır. Bu sebeple evde pire ile mücadele nihayet derece önemlidir. Pireler akşamları aktif oldukları için uyku sırasında insanların kanlarını emerler. Bu vaziyet insanların bir hayli hastalığa yakalanmasına sebep olmaktadır. Pireler, hastalıklı bir canlıdan aldıkları mikrobu kan emme yöntemiyle insanlara ve öbür canlılara rahatlıkla bulaştırabilmektedirler. Pireden kurtulmak için evlerde çoklukla sıvı ilaçlarla mücadele teknikleri kullanılır. Sıvı haşere ilaçları kullanılarak buharlama ya da püskürtme yöntemi yapılabilir. Pireleri yok etmek için kullanılan haşere ilacı türü nihayet derece önemlidir.

Samsun ilyasköy pire İlaçlam, Pireden Kurtulmanın naturel yolu yoktur. Bu sebeple bu haşerelere karşı profesyonel çalışma yürütülmesi şarttır. Katı, jel ya da toz ilaçlar ile yok edilemeyen pirelerden kurtulmak için sıvı ilaçlar kullanılan tekniklere başvurulması gereklidir. Buharlama ya da püskürtme teknikleri kullanılarak uygulanan Pire ilaçlama, her alanda yapılabilmektedir. Pire yok etmek için tesirli pire ilaçları gereklidir. Bireysel olarak mücadele yürüterek bu canlılardan kurtulmak olası değildir. Pireler kuvvetli canlılardır ve kalitesiz ilaçlar ile yok edilemezler.

Pire Nerelerde Görülür?
Dış mekânlarda bodrum katlarında ve sokak köpekleri ile sokak kedilerinin yaşadıkları bölgelerde sıkça rastlanılan pireler insanlar ve bu cins canlılar yolu ile iç mekânlara girerler. Pirelerden kurtulmak için öncelikli olarak şayet mevcut ise konut içindeki evcil hayvanları pirelerden arındırmak daha sonrada mekândan pireleri yok etmek gereklidir.

Pire ilaçlama Hakkında Merak Edilenler
Evde Pire İlaçlama Nasıl Yapılır?
Evde pire ilaçlama, sıvı ilaçlar ile yapılır. Misli veya jel ilaçlar bu haşerelere karşı tesirli değildir. Detaylı biçimde yapılması şart olan sıvı ilaçların uygulaması, deneyimli şirketler aracılığı ile gerçekleştirilmelidir. Pire ile mücadelede çoklukla buharlama tekniği kullanılır. İbs İlaçlama Haşere Çözüm Merkezi 7/24 Saat Online Hizmet VerMektedir Hemen Arayın

18 Haziran 2018
734 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN


Call Now Button
× WhatSapp Destek Hattı